O Procesie

Jak to u Nas wygląda?

Każdy Klient, który zdecyduje się na współpracę z naszą firmą, zyskuje pewność, że cały proces będzie od samego początku przebiegał jasno, klarownie i na określonych przez Klienta warunkach. 

Nasi menadżerowie są zaangażowani w projekt od wczesnego etapu, dlatego oferują wartościowe rady i proponują konkretne rozwiązania, aby maksymalnie usprawnić proces z pakowaniem i etykietowaniem produktów. 

Poznaj nasze największe atuty, dzięki którym udało nam się wypracować skuteczne procesy projektowe oraz zdobyć ugruntowaną pozycję z ogólnopolskim rynku!

Nasze główne zalety:

Opera Zrzut ekranu_2022-06-24_102155_uploads-ssl.webflow.com

Doradztwo projektowe

Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi kontrahentami, dlatego oferujemy pełne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Dotyczy to również kwestii projektów, które często wymagają podejmowania trudnych i niejednoznacznych decyzji. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z gruntowną wiedzą specjalistów pozwala nam na szukanie optymalnych rozwiązań tam, gdzie inni widzą jedynie ograniczone możliwości działania. 

Każda firma, która zdecyduje się na podjęcie współpracy z SleeveExpert, może zatem liczyć na obsługę na najwyższym poziomie oraz w 100% indywidualne podejście, dzięki czemu efekt wspólnego projektu jest perfekcyjny i satysfakcjonujący pod każdym względem. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową, dlatego wszelkie działania podejmujemy zgodnie z ustalonymi wytycznymi i zaproponowanymi rekomendacjami.

622985dfdaf2d72493c4a146_team

Zaangażowany Team

Nawet najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne urządzenia są całkowicie bezużyteczne bez wykwalifikowanej kadry specjalistów. Z tego powodu nie boimy się inwestować w nasz team, który stanowi trzon naszego przedsiębiorstwa. Wszyscy pracownicy Sleeve Expert to doskonale przeszkoleni i doświadczeni fachowcy, którzy na każdym kroku służą wsparciem i dobrą radą. 

Wyróżnia ich przede wszystkim rzetelność i pełne zaangażowanie w każdy projekt. Ich sumienność oraz dokładność pozwala nam realizować oferowane usługi na najwyższym poziomie, a każdy Klient czuje się zaopiekowany i doskonale obsłużony. Nasi specjaliści są również niezwykle kreatywni i nie boją się szukać nieszablonowych rozwiązań wszędzie tam, gdzie wymagania Klienta są niestandardowe – takie projekty zawsze traktujemy jako wyzwanie!

6229b0d28d32d7208b4d262e_fabryka-p-800

Nowoczesny Park Maszynowy

Od początku działalności naszej firmy stawiamy przede wszystkim na rozwój, ponieważ tylko takie podejście pozwala nam na oferowanie kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Z tego powodu wciąż rozwijamy i udoskonalamy nasz park maszynowy, który już teraz składa się z imponującej ilości specjalistycznego sprzętu i urządzeń nowej generacji. Innowacyjne rozwiązania technologiczne to klucz do sukcesu w naszej branży, ponieważ efektywne pakowanie i etykietowanie możliwe jest tylko przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów oraz oferować nieszablonowe projekty.

622985df61df0e2916d6ee0e_delivery

Sprawna Logistyka

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w każdym biznesie odgrywają procesy logistyczne. Z tego powodu kładziemy duży nacisk na tę kwestię i nieustannie ją dopracowujemy. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy doskonałą koordynację projektu na każdym etapie oraz sprawny i bezawaryjny przebieg zlecenia. Mamy doświadczenie w kwestii logistyki, dlatego zapewniamy wydajną organizację procesów pakowania i etykietowania pod każdym względem: od przyjęcia i omówienia zlecenia, po realizację usługi i dostarczenie Klientowi gotowych produktów.

Nasze realizacje